Aktualnie znajdujesz się na: Strona głównaO firmie

Najlepsze biuro rachunkowe na Śląsku

Biuro rachunkowe „Akro-Silesia” Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą świad¬czącą szeroki zakres usług o charakterze księgowym. Naszym nadrzędnym celem jest sprostanie stawianym przez naszych klientów z całego Śląska wymaganiom dotyczącym prowadzenia rzetelnych usług księgowych.

W związku z powyższym chętnie dostosowujemy się do szczególnych potrzeb naszych klientów i realizujemy ich specyficzne zlecenia z zakresu księgowości i rachunkowości. O wysoką jakość realizacji tych usług dba nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników. Ponadto staramy się, by zawiły język liczb, rachunkowości i przepisów podatkowych stał się przystępny i zrozumiały dla naszych klientów.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Obecnie posiadamy biuro w Katowicach oraz jego filię w Żorach. Szczegółowe informację znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.


"AKRO-SILESIA" Sp. z o.o. is a dynamic company providing bookkeeping services. Our main aim is to meet requiments of our clients in range of services we provided. In this connection we have to adapt to their specific needs and particular requirements. The expertise and experience of our employees guarantees you the highest quality of service.

Z poważaniem Prezes

mgr Józefa Wesołoska